Huisstijl en website Jan Roelof Geertsmafonds

Jan Roelof Geertsma heeft het overgrote deel van zijn kapitaal nagelaten aan de stichting. Voor het verlenen van financiële bijstand kan de stichting gebruik maken van de inkomsten en revenuen die de stichting verkrijgt door de van haar uitgaande activiteiten, beleggingen en de exploitatie van haar bezittingen.
Voor het fonds mochten wij naast een complete nieuwe huisstijl (logo, visitekaartjes & briefpapier) ook een nieuwe website ontwerpen die tevens in de Friese taal is te bewonderen!
Heeft u een mooi initiatief of project? Maar niet de beschikking over voldoende financiële middelen? Kijk dan snel op de website en kijk of u hiervoor in aanmerking kunt komen.

Reclamebureau Feddema heeft het Jan Roelof Geertsmafonds op zeer professionele wijze geholpen met het ontwerpen van een huisstijl en website.
SYTZE JAN GEERTSMA
Secretaris JRG-fonds